همکاری با ما

گروه همکاری تجاری ایران و اکوادور، فعال در زمینه عرضه محصولات کشاورزی، شیلات، پتروشیمی، صنعت چوب، فرآورده‌های معدنی و دیگر فعالیت های بازرگانی در جهت گسترش حوزه فعالیت‌های تجاری و بازرگانی مابین دو کشور ایران و اکوادور به جذب نیرو اقدام می‌نماید.

کلیه افرادی که تمایل دارند تا با گروه همکاری تجاری ایران و اکوادور در زمینه عرضه محصولات کشاورزی، شیلات و سایر حوزه‌های فوق‌الذکر همکاری نمایند می‌توانند رزومه‌ای از سابقه و توانمندی‌های خود را برای ما ارسال کنند. این گروه پس از بررسی رزومه‌های ارسالی، از افراد مستعد و توانا دعوت به همکاری می‌نماید.

توجه: لازم به ذکر است که ارسال رزومه هیچ گونه تعهدی برای گروه همکاری تجاری ایران و اکوادور ایجاد نخواهد کرد و اطلاعات شما در بانک اطلاعاتی گروه ذخیره شده و در اختیار هیچ ارگان و یا سازمان خاصی قرار نخواهد گرفت.

اطلاعات بیشتر:

خدمات گروه تجاری ایران و اکوادور

مشاوره بازرگانی و سرمایه‌گذاری، ارائه اطلاعات عمومی بازار، نظارت بر فرآیند تولید، بسته بندی و حمل محصول در اکوادور از خدمات مشاوره‌ای گروه همکاری تجاری ایران و اکوادور می باشد. »

اقتصاد موز، قهوه و کاکائو در اکوادور

محصولات کشاورزی اکوادور شامل موز، قهوه، کاکائو، نیشکر، ذرت، برنج و سیب‌زمینی است. ارزش صادرات موز اکوادور در سال ۲۰۱۳ بالغ بر ۲ میلیارد و ۳۷۳ میلیون دلار بوده است. »

اقتصاد شیلات و میگو در اکوادور

میگوی اکوادور به لحاظ کیفیت، مزه، رنگ و بافت در سطح جهانی مشهور می‌باشد. اکوادور سالانه حدود ۲۰۰ هزار تن میگو تولید می‌کند که ۹۵ درصد از آن را میگوی سفید تشکیل می‌دهد. »

واردات موز سبز – تجارتی فوق‌تخصصی

گروه تجاری ایران و اکوادور با دارا بودن کارشناسان مقیم در اکوادور تمامی مراحل تولید، جمع‌آوری، چینش و بارگیری و حمل را کاملا زیر نظر داشته تا کیفیت موز صادراتی به ایران در بهترین حالت باشد. »