banana-box

گرچه واردات کلیه محصولات کشاورزی و باغی موضوعی تخصصی است و نیاز به دانش و مراقبت‌های ویژه در کلیه مراحل از کاشت تا ترخیص دارد، ولی واردات موز مرغوب و سالم پیچیدگی‌های ویژه خود را دارد.

محصول موز در معرض ده‌ها گونه آفات نباتی قرار دارد که اکثر آنها غیر ملموس بوده و صرفا در مرحله رنگ‌آوری خود را نشان می‌دهند. همچنین موز سبز پس از برداشت، ظرف مدت کوتاهی تغییر رنگ داده و به صورت خودرس تبدیل یا فاسد می‌گردد.

موز از لحظه‌ای که از مزارع درجه یک اکوادور جمع‌آوری می‌گردد بایستی به سرعت بسته‌بندی شده و پس از بارگیری به مقصد ارسال گردد. گروه تجاری ایران و اکوادور با دارا بودن بازرسانی در کشور اکوادور تمامی مراحل تولید، جمع‌آوری، چینش و بارگیری و حمل را کاملا زیر نظر داشته تا کیفیت موز صادراتی به ایران در بهترین حالت باشد.

این گروه با بهره‌گیری از کارشناسان و متخصصین مقیم در اکوادور، محصول موز و مزرعه را از مرحله قبل از کاشت تحت مراقبت قرار داده تا محصول برداشت شده عاری از آفات و بیماری‌های رایج و بعضا نامحسوس نباتی باشد.

همچنین کارشناسان این گروه با نظارت بر روش‌های ویژه مراقبت در طول حمل و نصب تجهیزات لازم در کانتینر، از خودرس شدن میوه در طول مراحل حمل و ترخیص جلوگیری می‌نماید.

انواع تیپ‌های موز وارداتی در درجه‌های کیفی مختلف با استفاده از کانتینرهای یخچال‌دار پیشرفته به بندر مرسین ترکیه و سایر بنادر حاشیه ایران حمل می‌شود تا در این بین، موز حالت طبیعی و مزه و طعم خاص خود را کاملا نگه دارد.

گروه تجاری ایران و اکوادور آماده ارائه خدمات به واردکنندگان ایرانی برای خرید بهترین موز صادراتی از کشور اکوادور می‌باشد.

برای سفارش واردات موز با ما تماس حاصل فرمایید.

پایان متن/

Share